نمایندگی محصولات رنزو در ایران

نمایندگی محصولات رنزو

نمایندگی محصولات رنزو در ایران در تمامی شهرهای ایران فعال است. محصولات رنزو شامل انواع یخچال فریزر با قیمت مصوب شرکت رنزو است که توسط نمایندگی های رنزو توزیع می گردد. آدرس و تلفن نمایندگی ها به شرح زیر است.

شرکت رنزو از زیرمجموعه محصولات شرکت نیکسان است که پیشرفته ترین محصولات برودتی خود را به رنزو اختصاص داده است. نیکسان و رنزو دو برند شرکت نیکسان است که شامل یخچال فریزر 30 فوت و یخچال فریزر دوقلو یخساز اتوماتیک و یخساز دستی است.

نمایندگی محصولات رنزو در ایران

شرکت نیکسان نمایندگی های خود را در کلیه شهرهای ایران پخش کرده است. خدمات پس از فروش نیکسان به صورت فعال در همه شهرها و روستاهای ایران فعال هستند. در کوچکترین شهر تا بزرگترین شهرهای ایران می توانید با خدمات پس از فروش نیکسان تماس بگیرید و محصول خود را نصب کنید یا اگر مشکلی دارید برطرف نمایید.

نمایندگی فروش رنزو

نمایندگی فروش رنزو

نصب محصولات رنزو

زمانی که یکی از محصولات رنزو را خریدید به دو روش می توانید محصولات خود را نصب کنید. زمان نصب هر دو روش یکسان است که بستگی دارد به روش انتخابی شما.

  1. ارسال کلمه انگلیسی E به شماره 10007249
  2. تماس با شماره 086-42345600

آدرس و تلفن نمایندگی فروش تهران

تهران مرکز اصلی فروش محصولات رنزو است. نمایندگی محصولات رنزو در تهران کاملترین سبد فروش را دارد که قیمت آن نیز کمتر از سایر جاها است. آدرس و تلفن به شرح زیر است.

آدرس: تهران خیابن جیحون نرسیده به خیابان کمیل پلاک 67

تلفن: 021-66887973

021-66355975

ارتباط باما

اطلاعات تماس الگانس

اطلاعات تماس الگانس

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *