ارزانترین ماشین لباسشویی ایرانی

ارزانترین ماشین لباسشویی ایرانی تمام اتوماتیک الگانس کدام مدل است اما این سئوال را باید پاسخ داد که آیا الگانس که یک مارک ایتالیایی است ایرانی است یا خیر؟

ارزانترین ماشین لباسشویی ایرانی را می توان در برندهای مطرح نیز جستجو کرد چون اغلب آنها نیز برای اقشار مختلف درآمد لباسشویی تولید کرده اند. الگانس یکی از آنهاست که ماشین لباسشویی های آن در مقایسه با سایر لباسشوییهای ایرانی جزو ارزانترین هاست. اما چرا ماشین لباسشویی الگانس جزو دسته بندی اجناس ایرانی قرار دارد که برای پاسخ باید گفت ماشین لباسشویی الگانس ایتدا توسط شرکت آبسال با موتور اسپانیایی تولید می شد اما به دلیل استقبال عمومی و کیفیت بالایی که داشت شرکت الگانس تصمیم گرفت تا کارخانه ای با این نام در ایران دایر کرده و انواع محصولات الگانس که یک مارک ایتالیایی است تولید و از طریق نمایندگی فروش محصولات الگانس به دست مردم برساند.

انواع لباسشویی الگانس

انواع لباسشویی الگانس

ارزانترین ماشین لباسشویی ایرانی الگانس

  • ماشین لباسشویی 6 کیلویی مدل 1060
  • ماشین لباسشویی 7 کیلویی مدل 12007
  • ماشین لباسشویی 8/5 کیلویی مدل 1285

همه مواردی که به آن اشاره شده است را اگر قیمت بگیرید و براساس امکاناتی که دارند با نمونه های ایرانی و خارجی مشابه مقایسه کنید به قیمت ارزان لباسشویی الگانس پی خواهید برد. برای اطلاعات بیشتر می توانید با نمایندگی فروش در ایران از طریق راههای زیر تماس بگیرید.

لباسشویی ایرانی ارزان

لباسشویی ایرانی ارزان

بهترین لباسشویی ایرانی چیست؟

لباسشویی از جمله لوازم خانگی ایرانی است که از نظر کیفیت با نمونه های خارجی رقابت می کند. مارکهای زیادی در تولید لباسشویی فعالند که بهترین آنها به شرح زیر است.

  1. الگانس
  2. پاکشوما
  3. آبسال
  4. پارس
  5. اسنوا
  6. زیرووات

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *