,

خرید یخچال الکترواستیل es35 یخسازدار

خرید یخچال الکترواستیل es35

خرید یخچال الکترواستیل es35 یخسازدار را به همه کسانی که به دنبال یخچال فریزر بدون برفک ایرانی اما با حجم زیاد می گردند پیشنهاد می گردد. طرح تیتانیوم و طرح چرم از مدلهای این یخچال فریزر 35 فوت است.

یخچال فریزر هر چه حجم بیشتری داشته باشد طرفداران بیشتری نیز خواهد داشت. امروز طریقه استفاده از یخچال فریزر فرق کرده. در گذشته تنها مواد غذایی مهم درون یخچال نگهداری می شد و حجم آنها نیز کم بود. حتی زمانی که گوشت و مرغ کوپنی بود اما امروزه هر شخصی برای 6 ماهه خود گوشت و مرغ و مواد غذایی می خرد و درون یخچال و فریزر نگهداری می کند. به همین جهت فضای یخچال فریزر همیشه کم است. یخچال فریزر الکترواستیل es35 این نیاز مصرف کنندگان را برطرف کرده است.

خرید یخچال es35

خرید یخچال es35

خرید یخچال الکترواستیل es35

یخچال الکترواستیل es35 دستگاهی است که از ترکیب فریزر و یخچال طراحی شده است. فریزر پایی و کشودار و یخچال در بالا قرار دارد. فریزر آن نوفراست و بدون برفک و 4 کشو دارد. یک کشو نیز برای یخساز دارد. موتور دستگاه ساخت اروپا و استاندارد اروپا را دارد. کلاس انرژی آن A در مدل یخساز اتوماتیک و A+ برای یخساز دستی است. یخساز برقی به دلیل اینکه مدام در حال روشن و خاموش شدن و کار کردن است. یخچال es35 دو رنگ سفید طرح چرم و تیتانیوم دارد. هر دو محصول es35 الکترواستیل دارای درب بار که به نام هوم بار معروف است دارد.

قیمت یخچال الکترواستیل 35 فوت یخساز

قیمت یخچال الکترواستیل 35 فوت یخساز

تفاوت یخچال فریزر یخسازدار برقی با یخساز دستی

یخچال یخساز دارد یعنی محفظه ای که یخ درون آن به طور جداگانه می ریزد. یخچال الکترواستیل es35 دو مدل است. یکی یخسازدار برقی که به صورت اتوماتیک یخ داده و به صورت هوشمن قطع می کند. یک مدل دیگر هست که یخسازدار است اما یخ درون محفظه باید به صورت دستی خالی و دستی داخل آن آب ریخته شود. تعداد خرید یخچال الکترواستیل es35 یخسازدار بیشتر از مدل یخساز دستی است، به همین جهت تولید همواره از فروش شرکت عقب است.

از کجا یخچال es35 الکترواستیل یخسازدار بخریم؟

شرکت الکترواستیل در تمام شهرهای ایران دارای نمایندگی فروش است. تهران قوی ترین نمایندگی فروش الکترواستیل را دارد. فروشگاه مرکزی آن در تهران هست که می توانید با مراجعه حضوری خرید کنید. شرکت نیز خرید اینترنتی الکترواستیل را نیز راه انداخته است که با رفتن به سایت الکترواستیل می توانید به صورت اینترنتی خرید کنید.

راههای ارتباطی با ما

اطلاعات تماس الکترواستیل

 

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *