,

قیمت یخچال دوقلو الکترواستیل یخسازدار مدل ES23

قیمت یخچال دوقلو الکترواستیل یخسازدار مدل ES23

قیمت یخچال دوقلو الکترواستیل یخسازدار مدل ES23 طبق جدیدترین لیست قیمت جدید اعلامی شرکت الکترواستیل به شرح زیر است. قیمت روز الکترواستیل را مشاهده کنید

الکترواستیل طی سالهای 1397 تا 1398 به دلیل شرایط بازار و تغییرات مداوم ارز و نبود ثبات اقتصادی، مرتب در حال تغییر قیمت بوده است. اواسط 1398 قیمت محصولات الکترواستیل ثبات بیشتری پیدا کرد اما نوسانات به تولید انتقال پیدا کرد. یخچال فریزرهای دوقلو الکترواستیل یخسازدار به دلیل تقاضای انبوهی که دارد با مشکل تولید روبرو شد.

قیمت یخچال دوقلو الکترواستیل

قیمت یخچال دوقلو الکترواستیل

انواع یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل

الکترواستیل تنوع خوبی در محصولات سرمایشی دارد. یخچال فریزر خانگی آن به 11 مدل می رسد که هر کدام نیز دارای دو رنگ سفید طرح چرم و تیتانیوم هستند. یخچال فریزر دوقلو نیز در 2 نوع تولید می شود که نوع اول که کد ES24 دارد با یخساز دستی و مدل ES23 دارای یخساز اتوماتیک است. درب هوم بار نیز در هر دو مدل وجود دارد. در مدلهای قدیمی درب هوم بار در مدل یخسازدار دستی نبود اما با تغییراتی که در قابل محصولات انجام شد، درب هوم بار نیز به یخچال دوقلو یخسازدستی نیز اضافه شد.

یخچال دوقلو یخسازدار الکترواستیل

یخچال دوقلو یخسازدار الکترواستیل

قیمت یخچال دوقلو الکترواستیل یخسازدار

قیمت یخچال دوقلوی یخسازدار براساس چدیدترین لیست اعلامی از طرفی قسمت فروش شرکت الکترواستیل به شرح زیر است. قیمت 3 ستون درب کارخانه، قیمت عمده فروشی و قیمت مصرف کننده دارد. جدول زیر قیمت یخچال فریزر دوقلو یخسازدار برقی و دستی برای مصرف کننده است.

یخچال دوقلوی یخساز دستی سفید9.750.000 تومان
یخچال دوقلوی یخساز دستی تیتانیوم9.890.000 تومان
یخچال دوقلوی یخساز اتوماتیک سفید11.700.000 تومان
یخچال دوقلوی یخساز اتوماتیک تیتانیوم12.000.000 تومان

قیمت عمده فروشی یخچال دوقلو الکترواستیل

مارکهای ایرانی برعکس مارکهای خارجی سود چندانی ندارد اما نسبت به برندهای خارجی تعداد فروش بیشتر است. سود اصلی در فروش تعداد است نه در فروش تکی اما با سود بالا. قیمت عمده فروشی با قیمت درب کارخانه 3 درب تفاوت دارد اما با توجه به تغییرات مدام شرایط فروش باید برای خرید یخچال فریزر الکترواستیل به روز عمل کرد و قیمت گرفت.

ارتباط با ما

اطلاعات تماس الکترواستیل

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *