نمایندگی فروش اجاق گاز لوفرا در تهران

وب سایت اجاق گاز لوفرا مونتاز ایران با ارائه انواع محصولات لوفرای ایرانی شما را با انواع اجاق گازهای مبله 5 شعله و 4 شعله آشنا می کند. لوفرا در ایتالیا تولید می شود و بزرگترین تولیدکننده مطرح در سطح دنیاست. ایران نیز از سالها پیش انواع اجاق گاز لوفرا را مونتاز می کرد. در حال حاضر مارک لوفرا با برند لوفرا که در ایران مونتاژ شود وجود ندارد بلکه با مارک لوکاتی تولید می گردد.

فروش اجاق گاز لوفرا

نمایندگی فروش لوفرا در کدام شهرها است؟

شرکت عادلی گاز بیش از 46 سال سابقه تولید اجاق گاز دارد. 30 سال از این 46 سال را به مونتاز اجاق گازهای ایتالیایی مشغول بوده است. به همین دلیل در کلیه شهرهای مهم ایرا دارای نمایندگی فروش لوفرا است. خدمات پس از فروش لوفرا نیز به همین صورت است. خدمات پس از فروش لوفرا در همه شهرهای ایران دارای تعمیرگاه است.

نمایندگی فروش لوفرا

نمایندگی فروش اجاق گاز لوفرا در تهران

تهران مکز اصلی همه تولیدکننده های لوازم خانگی کشور است. همه تولیدکنندگان در تهران هم خدمات پس از فروش و هم نمایندگی فروش دارند. نمایندگی فروش اجاق گاز لوفرا در تهران دو دسته است. برای خرید اجاق گاز لوکاتی به صورت تکی باید به فروشگاه اجاق گاز لوفرا مراجعه کنید و برای خرید اجاق گاز عمده لوفرا باید به شرکت مرکزی مراجعه کنید.

  • دسته اول که شرکت پخش کننده عمده است که تک فروشی ندارد.
  • دسته دوم، زیرمجموعه شرکت پخش مرکزی هستند که آدرس و شماره تلفن آن به شرح زیر است.

آدرس نمایندگی فروش لوفرا- بلوکاتی در تهران در لوکشن زیر قرار دارد. با مراجعه در ساعات کاری این نمایندگی می توانید انواع اجاق گاز ویترینی را مشاهده کنید.

تهران خیابان جیحون نرسیده به خ کمیل پلاک 67

تلفن: 021-66887973

09123483002

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *