بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره ارزان

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره به دو برند بوش و الگانس تعلق دارد اما در ایران به دلایل زیر ظرفشویی الگانس بهتر از بوش است. ما به مقایسه ویژگی ها و قیمت ظرفشویی بوش و الگانس می پردازیم.

ماشین ظرفشویی از دستگاه اتوماتیک جدید در بین انواع لوازم خانگی برقی است. سابقه ظرفشویی کمتر از لباسشویی و یخچال است به همین جهت شاید در بسیاری از خانواده ها نباشد. خانواده های ایرانی ظرف شستن را راحت تر از لباس شستن می دانند به همین جهت آنقدر که به خرید  ماشین لباسشویی حساس هشتند به خرید ظرفشویی حساس نیستند. البته این حرف در مورد ثروتمندان صادق نیست چون آنها هر چه وسیله برقی که به راحتی بیانجامد را می خرند. از طرفی این دسته از افراد به جای اینکه وقت خود را به ظرف شدن تلف کنند کتاب می خوانند و در مورد کار های روز بعد فکر می کنند.

فروش ماشین ظرفشویی رومیزی الگانس

فروش ماشین ظرفشویی رومیزی الگانس 10 نفره

فروش ظرفشویی رومیزی بیشتر است یا ایستاده

ظرفشویی ایستاده زودتر از ظرفشویی رومیزی به بازار آمد اما با توجه به افزایش نیاز مردم به ظرفشویی و گران بودن آن، تولیدکنندگان به فکر تولید ظرفشویی در سایزهای کوچک تر شدند. با این تفکر بود که ماشین ظرفشویی رومیزی نیز به بازار آمد. ماشین ظرفشویی رومیزی در ایران بیشتر از ظرفشویی ایستاده است اما در اروپا اینطور نیست. ایرانی ها به تمیزی آشپزخانه علاقه خاصی دارند اما اروپاییان 2 روز یکبار یا یک هفته یکبار به اینکار می پردازنند. از طرفی هزینه برقی و آب در اروپا گران است و نمی شود هر روز دستگاه را روشن کرد.

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی

انواع ماشین ظرفشویی رومیزی

ظرفشویی رومیزی دارای حجمهای کمتری نسبت به ظرفشویی ایستاده دارد چون همانطور که از نام آن پیدا است، ظرفشویی رومیزی است و جاب کمی را می خواهد. خرید ظرفشویی رومیزی برای خانه های کوچک با آشپزخانه کوچکتر انجام می شود.

 • ظرفشویی رومیزی 6 نفره
 • ظرفشویی رومیزی 8 نفره
 • ظرفشویی رومیزی 10 نفره
بهترین ظرفشویی رومیزی

بهترین ظرفشویی رومیزی

بهترین برند ماشین ظرفشویی رومیزی

منظور از برند یعنی مارک دستگاه. هر چه مارک دستگاه شناخته شده تر باشد، خرید و فروش آن بهتر می شود. در گذشته تولید خیلی مشکل بود و فروش آسان اما امروز برعکس شده و فروش سخت و تولید آسان شده است به همین جهت برندهای زیادی به بازار آمده است. برای خرید بهترین ماشین ماشین ظرفشویی رومیزی نه تنها به برند توجه کرد بلکه باید تحقیق کرد. مقایسه دستگاه به هم و کارایی آنها می تواند به انتخاب ما کمک کند. بهترین برند ظرفشویی عبارتند از:

 • الگانس
 • بوش
 • ویرپول ایتالیا
 • زیرووات
 • مدیا
 • مجیک
 • سام
 • پاکشوما

بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره

بوش و ویرپول بهترین ظرفشویی های دنیا را تولید می کنند اما این در ظرفشویی ایستاده صادق است. ماشین ظرفشویی دو دسته ایستاده و رومیزی دارد اما در بین انواع ماشین ظرفشویی رومیزی، بهترین ماشین ظرفشویی رومیزی 8 نفره به الگانس ایتالیا تعلق دارد. الگانس در ایران با قطعات ایتالیایی مونتاژ می گردد. ایتالیا دومین تولیدکننده خوب دنیاست.

ماشین ظرفشویی ارزان

ماشین ظرفشویی ارزان

لیست قیمت ماشین ظرفشویی رومیزی

لیست قیمت ماشین ظرفشویی رومیزی خارجی و ایران به شرح زیر است اما برای اطلاع از قیمت روز باید به سایتهای مرجع مراجعه نمود.

ظرفشویی 8 نفره الگانس6.500.000 تومان
ظرفشویی 8 نفره زیروات4.400.000 تومان
ظرفشویی رومیزی سام 8 نفره3.750.000 تومان
ظرفشویی رومیزی بوش6.700.000 تومان
ظرفشویی رومیزی پاکشوما 8 نفره6.400.000

از کجا ظرفشویی رومیزی بخریم؟

لیست بالا نمایانگر بهترین ماشین ظرفشویی 8 نفره است. لیست بالا بهترین برندهای ظرفشویی ایرانی و خارجی نیز هست. همانطور که مشاهده می کنید تنها تولیدکننده ظرفشویی رومیزی به پاکشوما تعلق دارد اما بهترین ظرفشویی به مارک الگانس و بوش تعلق دارد. مجیک نیز دارای ظرفشویی های رومیزی عالی است اما مجیک اصل در ایران نیست و اغل آنها تقلبی هستند. مثلا با برند مجیک شف به فروش می رسد و فروشندگان آن را به عنوان مارک مجیک می فروشند. برای خرید ظرفشویی می توانید به نمایندگی های فروش مراجعه نمایید یا تماس بگیرید.

تماس با ما

اطلاعات تماس الگانس

اطلاعات تماس الگانس

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *