الکترو استیل

الکترو استیل از بهترین برندهای ایرانی حاضر در بازار لوازم خانگی است که باکیفیت ترین محصولات سرمایشی را تولید کرده و با قیمت ارزان به بازار عرضه می کند.

[edsanimate_start entry_animation_type= “bounceInUp” entry_delay= “0” entry_duration= “0.5” entry_timing= “linear” exit_animation_type= “” exit_delay= “” exit_duration= “” exit_timing= “” animation_repeat= “1” keep= “yes” animate_on= “load” scroll_offset= “” custom_css_class= “”]تاریخچه الکترو استیل[edsanimate_end]

الکترو استیل در ابتدای دهه 40 شمسی در تاریخ ایران پا به عرصه تولید و صنعت گذاشت. این شرکت با پایه های استوار نوانست تا ستونهای این شرکت را به درستی قرار دهد تا بتواند به منازل مردم راه پیدا کند. برندسازی یکی از سخت ترین کارهای تجارت است. تولید در دهه 40 تا 70 به سختی انجام می شد اما با پیشرفت علم فروش و خدمات پس از فروش توانستد تا راه نفوذ به بازار را پیدا کنند.

از دهه 70 تا به امروز روشهای تولید از سختی به ساده گی حرکت کرده اما فروش کالا کار سختی شده است. الکترو استیا با بکارگیری کارشناسان مجربی در زمینه فروش وتلاش طاقت فرسا توانست تا نه تنها انواع محصولات باکیفیت را تولید کند، بلکه در توزیع محصولات نیز موفق شود.

در حال حاضر یخچال فریزرهای کمبی، یخچال فریزر دوقلو و انواع ساید بای ساید الکترو استیل تولید می گردد و دارای قیمتهای رقابتی است. این شرکت توانسته در عرصه صادرات نیز حرکتهای خوبی انجام دهد. کشورهایی نظیر عراق، افغانستان و کشورهای آفریقایی از کشورهایی هستند که محصولات الکترو استیل به آنجا راه پیدا کرده است.

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)