فروش ویژه ماشین لباسشویی پاکشوما

فروش ویژه ماشین لباسشویی پاکشوما 8 کیلویی و 9 کیلویی سفید و سیلور تمام اتوماتیک زیر قیمت بازار توسط نمایندگی پاکشوما در تهران به مدت محدود انجام می پذیرد.

شرکت پاکشوما از تولیدکننده برتر انواع لوازم خانگی، خصوصا ماشین لباسشویی است. این شرکت بیش از 45 سال سابقه تولید محصولات لوازم خانگی دارد. پاکشوما با تیم حرفه ای که دارد توانسته محصولاتی را تولید کند که با نمونه های خارجی رقابت می کند. به عنوان نمونه شرکت ال جی انواع لباسشویی ال جی را در شرکت پاکشوما تولید می کرد تا زمانیکه کارخانه ال جی در ایران راه اندازی شد. این نشان از کیفیت بالای محصولات پاکشوما دارد.

ماشین لباسشویی 9 کیلویی پاکشوما

انواع ماشین لباسشویی پاکشوما 8 کیلویی

پاکشوما دارای لیست محصولاتی است که از هر کدام از ظرفیتها، دارای انواع متنوعی است اما در برخی زمانها به دلیل مشکلات واردات و تولید نمی تواند همه مدلهای را تولید کند به همین جهت نمونه های زیر در ردیف تولیدات به روز پاکشوما قرار گرفته است. نمایندگی پاکشوما در تهران برای رساندن انواع لباسشویی 8 کیلویی و 9 کیلویی پاکشوما برای مدت محدودی، فروش ویژه ماشین لباسشویی پاکشوما را راه اندازی کرده که می توانید از این فرصت استفاده نمایید. لباسشویی پاکشومای 8 کیلویی عبارتند از:

  • لباسشویی 8 کیلویی TFU84401
  • لباسشویی 8 کیلویی TFU84405

انواع لباسشویی 8 کیلویی پاکشوما

انواع ماشین لباسشویی 9 کیلویی پاکشوما

لباسشویی 9 کیلو نیز مانند لباسشویی 8 کیلویی پاکشوما هم دارای انواع مختلفی است. لباسشویی های 9 کیلویی پاکشوما دارای دو نوع موتور است.

  1. موتور اینورتر بدون تسمه
  2. موتور معمولی تسمه دار

ماشین لباسشویی پاکشوما

تفاوت قیمت لباسشویی 9 کیلویی اینورتر و موتور معمولی بین یک تا 2 میلیون تومان است. موتورهای اینورتر از نوع نسل چهارم هستند و لرزش نداشته و مصرف اندکی دارنند. موتورهای معمولی هم از نسل 4 بوده و لرزش آنها مانند موتورهای اینورتر است اما مصرف بیشتری نسبت به موتورهای معمولی دارنند.

مدت زمان فروش ویژه ماشین لباسشویی پاکشوما

فروش ویژه دو بخش دارد. یک زمان لباسشویی زیاد هست و فروش ویژه با کاهش قیمت سنجیده می شود اما گاهی اوقات تعداد تولید لباسشویی کم است و فروش ویژه با بود و نبود لباسشویی سنجیده می شود. منظور ما از فروش ویژه لباسشویی پاکشوما هر دوی این دو مورد است. برای خرید لباسشویی های مورد نظر باید به نمایندگی پاکشوما تهران مراجعه کنید. مدت زمان فروش ویژه نیز بستگی به حجم درخواستها دارد. گاهی همان روز اول تمام می شود و گاهی نیز چند هفته طول می کشد.

wfu74201

مشخصات لباسشویی 8 و 9 کیلویی پاکشوما

لباسشویی های پاکشوما از مشخصاتی بهره می برد که بهترین لباسشویی های دنیا دارنند. موترو اینورتر یکی از آنها است که لباسشویی 9 کیلویی 94402 پاکشوما دارد اما لباسشویی 8 کیلویی مدل 84401 دارای موتور اینورتر نیست. تعداد برنامه های آنها 21 برزنامه است و همگی آنها دارای عیب یاب هوشمند هستند. از همه مهمتر که مختص ماشین های لباسشویی پاکشوما است، برنامه اضافه کردن لباس حین کار است. یعنی زمانیکه لباسشویی در حال کارکردن است و لباس جا مانده دارید می توانید با استفاده از این برنامه لباسشویی را به صورت stand by قرار داده و لباسهای جا مانده را درون دیگ بریزید.

ماشین لباسشویی 8 کیلویی پاکشوما

درب لباسشویی های فوق همگی از نوع درب فضایی بزرگ هستند. زاویه باز شدن آنها 180 درجه است و به راحتی لباسهای بزرگ و ضخیم درون آن قرار می گیرد. برنامه هایی مانند شستن لباس ورزشی، لباس کودکان، ابلسه کتان و نخی، شستشوی شبانه، شستشوی تاخیری و آبکشی اضافی نیز از دیگر برنامه های آنها است.

راههای ارتباطی با ما

اطلاعات تماس الگانس

اطلاعات تماس الگانس

 

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *