,

بهترین یخچال فریزر الکترواستیل کدام مدل است؟

بهترین یخچال فریزر الکترواستیل کدام مدل است؟

بهترین یخچال فریزر الکترواستیل براساس مدل به یخچال فرزر دوقلوی یخسازدار و یخچال es35 هوم باردار با یخساز تعلق دارد. علت برتری این دو مدل نسبت به سایر مدلهای الکترواستیل به شرح زیر است.

الکترواستیل یکی از شرکتهایی است که  به صورت اختصاصی انواع محصولات برودتی خانگی و صنعتی را تولید می کند. اصولا برندهایی که سالیان سال در رده اول بازار قرار دارند تولیدکنندگانی هستند که کیفیت و به روز بودن را در راس سیاستهای خود قرار داده اند. الکترواستیل همواره با به روز کردن ویژگی های یخچال فریزرهای خود و بکارگیری موتور و قطعات اروپایی توانسته است بهترین مارک ایرانی باشد.

یخچال الکترواستیل 14 فوت

یخچال الکترواستیل 14 فوت

شناخت انواع یخچال فریزرهای الکترواستیل

الکترواستیل 12 مدل یخچال فریزر خانگی تولید می کند. این 12 مدل شامل یخچال های بالا فریزر و پایین فریزر، ساید و یخچال دوقلو، یخچال تک و فریزر تک است. کلیه محصولاتی که نام برده شد دارای موتورهای اروپایی با 3.5 ساله گارانتی است و کمترین صدا را در بین سایر مارکهای ایرانی دارند.

 1. یخچال کمبی 20 فوت بدون برفک ES20
 2. یخچال کمبی 25 فوت با برفک ES25
 3. یخچال 32 فوت فریزر بالا بدون برفک ES32
 4. یخچال 35 فوت بدون برفک مدل کمبی یا کشودار ES35
 5. یخچال ساید بای ساید ES51
 6. یخچال 7 فوت با برفک ES7
 7. فریزر 7 فوت با برفک
 8. یخچال 11 فوت با برفک ES11
 9. یخچال 34 فوت کمبی بدون برفک ES34
 10. یخچال فریزر دوقلو یخسازدار ES24
 11. یخچال فریزر دوقلوی یخسازدار اتوماتیک ES23
 12. یخچال فریزر 27 فوت ES27
انواع یخچال فریزر الکترواستیل

انواع یخچال فریزر الکترواستیل

بهترین یخچال فریزر الکترواستیل

اگر بخواهیم بدانیم کدام مدل الکترواستلی بهتر است باید بگوییم همه مدلهای الکترواستیل جزو بهترینهای بازار هستند اما اگر بخواهیم بگوییم پرفروش ترین یخچال فریزر الکترواستیل الکترواستیل کدام است باید دو مدل را نام ببریم.

 • یخچال فریزر دوقلوی یخساز اتوماتیک الکترواستیل ES23
 • یخچال فریزر دوقلوی یخساز برقی کمبی مدل ES35

هر دو مدل که نام بردیم از بهترین، پرفروش ترین و کاملترین تولیدات الکترواستیل هستند. یخساز اتوماتیک در یخچال و فریزر دوقلو باعث شده تا این محصول به یک ساید بای ساید حجیم و بزرگ تبدیل شود. یخچال الکترواستیل ES35 نیز به دلیل درب هوم بار و یخساز اتوماتیک باعث شده تا بهترین یخچال کمبی الکترواستیل باشد. هر دو مدل دارای یخساز دستی نیز هستند اما وجود یخساز برقی آنها را از دیگر مدلها متفاوت کرده است.

خرید یخچال فریزر الکترواستیل es35 بدون یخساز

خرید یخچال فریزر الکترواستیل es35 بدون یخساز

قیمت بهترین یخچال الکترواستیل چند است؟

اشاره کردیم که بهترین مدل یخچال فریزر الکترواستیل، یخچال دوقلو و کمبی یخسازدار است اما در مقایسه بین یخچال کوچک الکترواستیل باید گفت که یخچال فریزر الکترواستیل ES20 نسبت به یخچال ES25 بهتر است و قیمت آن نیز گرانتر است چون یخچال 25 فوت با برفک است و امروزه یخچال با برفک تقاضای چندانی ندارد. یخچال بالا فریزر نیز یک مدل دارد که یخچال الکترواستیل ES32 است که نسبت به قیمت یخچال ES35 گرانتر است، زیرا حجم آن بالاتر و کمتر تولید می شود. برای بدست آوردن قیمت روز الکترواستیل بهتر است با نمایندگی فروش الکترواستیل تماس بگیرید.

تولیدات جدید الکترواستیل

شرکت الکترواستیل در چند سال اخیر مدلهای زیادی به سبد محصولات خود اضافه کرده است اما اکثر آنها با تغییرات جزیی روبرو بوده است. یکی از جدیدهای الکترواستیل، یخچال فریزر 36 فوت طرح فرنچ الکترواستیل است. این محصول از نوع فریزر پایین است که یک کشوی اضافی بین یخچال و فریزر قرار گرفته است. کشوی فوق به عنوان فریزر عمل می کند که قابلیت تنظیم درجه نیز دارد.

یخچال فریزر 36 فوت الکترواستیل

یخچال فریزر 36 فوت الکترواستیل

محصول فوق از نوع بدون برفک با سیستم انجماد سریع است که از فناوری روز تولیدات یخچال بهره می برد. لاستیکهای ضد باکتری و صدای موتور فوق العاده کم این محصول را به یکی از بهترین یخچال فریزرهای الکترواستیل تبدیل کرده است. یخچال فریزر 36 فوت الکترواستیل با کد ES36 در دو رنگ سفید و تیتانیوم در بازار حضور دارد.

راههای ارتباطی با ما

اطلاعات تماس الکترواستیل

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *