,

قیمت خرید ماشین ظرفشویی مشکی رومیزی الگانس

خرید ماشین ظرفشویی مشکی

خرید ماشین ظرفشویی مشکی رومیزی و ایستاده با مارک الگانس و شارپ رتبه اول بازار ایران را دارد. با خرید اینترنتی ظرفشویی مشکی رومیزی و ایستاده با بهترین قیمت از نصب و ارسال رایگان در تهران بهره مند شوید.

رنگ مشکی رنگ خاصی در لوازم خانگی است و کسانی که برای محل زندگی خود طراحی خاصی را دنبال می کنند از رنگ مشکی زیاد استفاده می کنند. رنگ مشکی در بازار کم است و تنها لوازم خانگی شارپ و الگانس هستند که رنگ مشکی را دارند. خرید ماشین ظرفشویی مشکی یکی از اقلام لوازم خانگی است.

آشنایی با انواع ظرفشویی مشکی

ماشین لباسشویی مشکی بیشتر در بازار پیدا می شود تا ماشین ظرفشویی مشکی.ابتدا بوش دارای ظرفشویی مشکی بود اما به دلایلی ماشین ظرفشویی بوش مشکی کم شد و اکنون خرید ماشین ظرفشویی مشکی شارپ و الگانس زیاد شده است. الگانس تحت لیسانس ایتالیا و لوازم خانگی شارپ تحت لیسانس شارپ ژاپن تولید می شود. الگانس در ایران کارخانه دارد و این مزیت خرید ظرفشویی الگانس است. ظرفشویی مشکی هم به صورت ایستاده 12 و 14 نفره و هم ماشین ظرفشویی رومیزی الگانس به فروش می رسد.

ماشین ظرفشویی مشکی

ماشین ظرفشویی مشکی

خرید ماشین ظرفشویی مشکی الگانس

شرکت الگانس که از شرکتهای معتبر تولید انواع ماشین ظرفشویی در ایران است به صورت مشترک با ایتالیا تولید می گردد. الگانس بیش از 20 سال در ایران حضور مستمر داشته و انواع ماشین ظرفشویی ایستاده و رومیزی را تولید می کند. ظرفشویی ایستاده الگانس عبارتند از:

  • ظرفشویی رومیزی 10 نفره مشکی
  • ظرفشویی رومیزی 8 نفره مشکی
  • ظرفشویی رومیزی 6 نفره الگانس
  • ظرفشویی ایستاده 9002 و 9004 مشکی الگانس
قیمت ماشین ظرفشویی مشکی

قیمت ماشین ظرفشویی مشکی

قیمت ماشین ظرفشویی مشکی الگانس

قیمت مسئله ای است که باید به روز با آن برخورد کرد. برای اصلاعا از قیمت ماشین ظرفشویی مشکی الگانس یا باید با فروشگاه لوازم خانگی الگانس و یا به نمایندگی فروش الگانس در شهرهای ایران مراجعه شود. رنگ مشکی در لوازم خانگی گاهی اوقات گرانتر از رنگ سفید و گاهی ارزانتر از سایر رنگها است که بسته به شرایط تولید و بازار دارد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *