یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو قیمت

برای یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو قیمت جدید تعیین شد. قیمت یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل یخسازدار و هوم بار و با یخساز دستی را با لیست جدید وارد بازار شد. یخچال فریزر دوقلو تغییراتی کرده که در زیر به آن می پردازیم.

یخچال فریزر دوقلو تنها ساید بای سایدی است که جای زیادی دارد و برای خانواده های ایرانی که عادت دارند همه وسایل خوراکی خود را درون یخچال و فریزر نگه دارند بسیار عالی است. یخچال فریزر الکترواستیل بزرگترین دوقلوی ایرانی است. حجم یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل روی هم 48 فوت است. اگر بخواهیم یک ساید بای ساید با این حجم بخریم حداقل باید 30 میلیون پول بدهیم در حالیکه با رقم خیلی پایین تر از این رقم می توانیم یک ساید بای ساید یخساز دارد هوم بار با موتور اروپایی تهیه کنیم.

قیمت یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل

قیمت یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل

یخچال فریزر دوقلوی جدید الکترواستیل

شرکت الکترو استیل برند جدیدی را وارد بازار کرده به نام پالادیوم. پالادیوم یکی از مارکهای جدید الکترواستیل است که تحت عنوان کالای صادراتی وارد بازار کرده است. شکل و شمایل آن شبیه الکترواستیل است اما قیمت آن با الکترواستیل بین 20 تا 200 هزار تومان گرانتر است که این تفاوت قیمت بستگی به نوع محصول دارد.

سری جدید یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل قیمت گرانتری به نسبت سری قدیمی دارد که دلیل آن بکارگیری کمپرسورهای اروپایی با گرید A++ است. هوم بار نیر دارای ترکیب رنگ مشکی و سفید بود در دوقلو های جدید کاملا سفید شده است. قیمت محصولات نمایندگیها براساس لیست قیمت الکترواستیل تنظیم می شود.

قیمت یخچال الکترواستیل جدید

قیمت یخچال الکترواستیل جدید

یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو قیمت

لیست قیمت یخچال فریزرهای دوقلوی الکترواستیل طبق لیست قیمت زیر می باشد. لیست قیمت زیر بدون هزینه حمل می باشد. برای تعیین قیمت تمام شده یخچال فریزر دوقلو باید هزینه حمل به قیمت اضافه گردد.

یخچال دوقلوی یخساز دار اتوماتیک ES23 سفید32.400.000 تومان
یخچال دوقلوی یخساز اتوماتیک ES23 تیتانیوم33.900.000 تومان
یخچال دوقلوی یخساز دستی ES24 سفید27.900.000 تومان
یخچال دوقلو یخساز دستی ES24 سیلور28.200.000 تومان
یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل یخساز

یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل یخساز

مشخصات یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل

یخچال دوقلو الکترواستیل دو مدل یخچال فریزر دارد. یکی دارای یخساز دستی و دیگری دارای یخساز برقی است. یخسارز برقی دارای سنسور ارتفاع است. یعنی به محض پر شدن جای یخی، سنسور وارد عمل شده و عملیات یخسازی متوقف می شود. یخچال و فریزر از نوع نوفراست است. فریزر دارای 9 کشو نوفراست است و یخچال دارای طبقات قابل تنظیم است. ارتفاع طبقات یخچال را می توان با جابجا کردن طبقات تنظیم کرد. یخچال تک آن جا یخی ندارد و به عنوان نوفراست عمل می کند. کلاس انژی آن A++ است. کمپرسور دستگاه اروپایی است و کل محصول دارای 30 ماه گارانتی است. البته یخچال فریزر پالادیوم دارای 40 ماه گارانتی است.

فروش یخچال و فریزر الکترواستیل

فروش یخچال و فریزر الکترواستیل

میزان فروش یخچال فریزر الکترواستیل یخسازدار به نسبت بدون یخساز برقی کمتر است اما هر دو دارای یک کیفیت هستند. برای خرید یخچال فریزر الکترواستیل به نمایندگی الکترواستیل مراجعه کنید تا با قیمت روز شرکت بخرید. از مشخصه های دیگر یخچال دوقلوی الکترواستیل وجود بوگیر است. غذایی که بو داشته باشد توسط پنل بوگیر از بین می رود. در گذشته زغال درون یخچال می گذاشتند اما امروزه با پنل دیجیتال بوگیر اینکار را انجام می دهند.

قیمت یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل هوم بار جدید

قیمت یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل هوم بار جدید

عملکرد یخساز اتوماتیک یخچال دوقلو الکترواستیل چیست؟

یخساز برقی مانند ساید بای ساید به صورت اتوماتیک یخ می دهد با این تفاوت که در یخچال ساید الکترواستیل باید از پدال روی یخچال یخ بگیریم اما در یخچال فریزر دوقلوی یخساز به صورت اتوماتیک عمل می کند. هنگام نصب دستگاه، محفظه یخساز به قسمت آب شهری متصل می شود که سر راه آن فیلتر قرار می گیرد. سنسوری روی یخساز نصب است که به طور هوشمن از پر شدن محفظه فریزر مطلع شده و عملیات یخسازی را قطع می کند تا دوباره خالی شود. دکمه ای روی پنل دیجیتال وجود دارد که در زمستان می توانید یخسازی را قطع کنید. یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل قیمت

ارتباط با ما

اطلاعات تماس الکترواستیل

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4.33 (6 امتیاز)
0 پاسخ

پاسخ دهید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
مشارکت رایگان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *