,

یخچال فریزر 14 فوت الکترواستیل ES14 تیتانیوم

یخچال فریزر 14 فوت الکترواستیل

یخچال فریزر 14 فوت الکترواستیل ES14 دارای دو رنگ سفید طرح چرم و سیلور یا تیتانیوم تشکیل شده است. یخچال 14 فوت الکترواستیل دارای یک محفظه فریزر در بالای دستگاه است که درب جداگانه ای دارد.

الکترواستیل سازنده انواع یخچال فریزر است. از یخچال فریزر های صنعتی و خانگی گرفته تا یخچال فریزر اداری که همگی با بالاترین کیفیت ساخته شده است. یخچال فرزیر 14  فوت الکترواستیل کی از انواع یخچال فریزر خانگی است که برای مصارف اداری نیز بکار می رود. البته در بین فروش یخچال فریزر الکترواستیل، بیشترین فروش به اندازه بزرگ و کوچک اختصاص دارد.

یخچال فریزر الکترواستیل 14 فوت

یخچال فریزر الکترواستیل 14 فوت

معرفی یخچال فریزر 14 فوت الکترواستیل

یخچال از دستگاه مهم خانگی است که در هر خانه و محل کاری ضروری است. عدم وجود یخچال باعث مختل شدن زندگی می شود خصوصا در این دوران که همه چیز در یخچال نگهداری می شود. نان، گوشت، تخم مرغ و … بدون یخچال خراب می شوند به همین جهت خوب کار کردن یخچال بسیار مهم است. یخچال باید سرما ایجاد کند اما باید بتواند سرما را از دست نداده و خوب توزیع کند. دستگاه فوق از نوع با برفک است یعنی برفک می زند. یخچال 14 فوت الکترواستیل بدون برفک نیست و باید هر چند وقت یکبار برفک داخلی را تمیز کنیم. برای یخچالهای کوچک مانند یخچال 7 فوت یا 14 فوت استفاده از کیت نوفراست کمی هزینه بر است و قیمت یخچال فریزر الکترواستیل که از قطعات خارجی استفاده می کند را بالا می رود.

یخچال الکترواستیل 14 فوت

یخچال الکترواستیل 14 فوت

یخچال فریزر الکترواستیل 14 فوت دارای این خصوصیات اولیه است. وجود فن گردش هوا باعث گردش هوای سرد درون یخچال می شود و وجود زنگ خطر از باز بودن طولانی درب یخچال جلوگیری می کند. دستگاه فوق دارای فریزر در بالا دستگاه است که دو طبقه دارد. 4 طبقه برای یخچال در نظر گرفته شده که هر طبقه قابلیت تنظیم ارتفاع را دارند.

ابعاد و گنجایش یخچال فریزر الکترواستیل 14 فوت

یخچال فریزرها اغلب به دلیل اینکه درون آشپزخانه قرار می گیرد باید ابعاد مشخصی داشته باشد تا کابینت ساز براساس آن جا برای قرار دادن یخچال در نظر بگیرد. ابعاد یخچال فریزر الکترواستیل 14 فوت شامل ارتفاع 16 سانت، عرض 60 و عمق 57 سانتی متر است. با در نظر گرفتن 5 سانت از دو طرف باید جا برای هوا خور گذاشته شود. رتبه و کلاس انرژی A است که توسط استاندارد ایران مورد تایید است.

یخچال الکترواستیل را از کجا بخریم؟

یخچالهایی نظیر الکترواستیل که در ایران تولید و به فروش می رسد هر اغلب فروشگاه ها موجود است اما برخی علاقه دارند از نمایندگی فروش الکترواستیل خرید کنند. فروشگاه هایی در سطح شهر هستند که انواع محصولات را دارند اما برای خرید از نمایندگی مرکزی الکترواستیل در تهران و شهرستانه باید از طریق سایت الکترواستیل آدرس فروشگاه های آن را پیدا کنید. در فضای اینترنت بزنید نمایندگی فروش الکترواستیل تا نام و نشانی آن را پیدا کنید. در غیر اینصورت با ما تماس بگیرید تا شما را در حد توان راهنمایی کنیم.

فروش یخچال فریزر الکترواستیل

قیمت یخچال الکترواستیل ES14

الکترواستیل به صورت انحصاری محصولات خود را در هر شهری توزیع می کند. قیمت یخچال الکترواستیل نیز براساس لیست قیمت شرکت تنظیم و به بازار عرضه می گردد به همین جهت برای اطلاع از قیمت روز الکترواستیل با نمایندگی های فروش ارتباط بگیرید. البته لازم به ذکر است که قیمت یخچال 14 فوت الکترواستیل برای مصرف کننده به شرح زیر است و تنها قیمت عمده فروشی متفاوت است. زمانی در بازار پیش می آید که قیمت یک محصول در بازار به دلیل عدم تولید یا تولید کم در بازار کم پیدا می شود. در اینگونه مواقع قیمت یخچال افزایش می یابد اما نمایندگی ها موظف هستن که در هر شرایطی با قیمت مصوب بفروشند. البته در صورتیکه موجود باشد بازار این این محدویت را ندارد و با هر قیمتی که صلاح بدانند می فروشند.

یخچال 14 فوت الکترواستیل سفید27.110.000 ریال
یخچال 14 فوت الکترواستیل تیتانیوم28/500/000 ریال

راههای ارتباط با ما

اطلاعات تماس الکترواستیل

 

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *