,

خرید یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو

خرید یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو

خرید یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو و قیمت آن دو نوع خاص دارد که در سایر برندها موجود نیست. مارک الکترواستیل یخچال فریزر دوقلوی را با دو رنگ تولید می کند.

یخچال فریزردوقلو در اندازه های مختلف تولید می گردد. بزرگترین یخچال دوقلو مارک ایرانی به الکترواستیل تعلق دارد. از طرفی یخچال دوقلوی الکترواستیل نسبت به یخچال دوقلوهای خارجی و ایرانی متفاوت است که توضیح خواهیم داد.

یخچال دوقلوی الکترواستیل یخساز

یخچال دوقلوی الکترواستیل یخساز سفید ES23

یخچال فریزر دوقلو چه مزیتی هایی دارد؟

یخچال فریزر دوقلو اولین بار که وارد ایران شد با استقبالی روبرو شد که وصف ناپذیر بود. فروش یخچال دوقلو آنقدر زیاد بود که همه شرکتهای تولیدکننده یخچال، یخچال فریزر دوقلو را جزو اولین محصولات خود قرار می دادند. در گذشته خانه ها بزرگ بود و فضای مناسب برای یخچالهای بزرگ بود اما امروزه قضیه خیلی فرق کرده است. مساحت خانه ها آنقدر کوچک شده که خرید یخچال فریزر دوقلو خیلی کم شده است و اکثر مردم به سمت خرید یخچال کمبی یا فریزر بالا رفته اند. مزیتی که یخچال فریزر دوقلو دارد حمل آسان و فضای بزرگ آن است. کسانی که جا برای قرار دادن یخچال دارند بهتر است تا یخچال فریزر دوقلو بخرند.

انواع یخچال فریزر دوقلو الکترواستیل

شرکت الکترواستیل تولیدکننده انبوه انواع وسایل برودتی است. یخچال دوقلو یکی از مدلهای الکترواستیل است. یخچال دوقلوی الکترواستیل در دو مدل و 2 رنگ تولید می گردد. کدهای جدید یخچال دوقلو برای خرید یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو به صورت زیر تعریف شده است.

  1. یخچال الکترواستیل ES24
  2. یخچال فریزر الکترواستیل ES23
یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو قیمت

یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو قیمت جدید

تفاوت یخچال فریزر دوقلوی ES24 با ES23

یخچال فریزر ES24 و ES23 هر دو یخچال فریزر دوقلو هستند. هر دو در دو رنگ تولید می شوند و هر دو دارای هوم بار هستند. ظرفیت هر دو مدل 48 فوت است اما یک تفاوت عمده دارند. یخچال ES23 دارای یخساز برقی است که به صورت اتوماتیک کار می کند و نیازی به دخالت انسان نیست مگر اینکه بخواهیم یخساز را قطع یا وصل کنیم. یخچال فریزر ES24 از نوع ساده است یعنی یخساز آن برقی نیست و دستی است. به آب شهری متصل نمی شود و برای خالی کردن یخ درون محفظه باید به صورت دستی عمل شود. از نظر مقدار فروش نیز حجم فروش یخچال فریزر الکترواستیل ES23 بیشتر از یخچال ES24 است.

یخچال یخساز اتوماتیک

یخچال یخساز اتوماتیک

خرید یخچال فریزر الکترواستیل دوقلو

یخچال دوقلوی الکترواستیل را مانند تمام محصولات ایرانی باید از نمایندگی ها تهیه کرد. الکترواستیل به دلیل قدمت زیادی که در تولید دارد پایه های سفتی در توزیع و خدمات پس از فروش دارد. نمایندگی فروش الکترواستیل در تهران و شهرستانها می تواند بهترین پیشنهاد باشد اما محصولاتی نظیر الکترواستیل در همه جا یافت می شود و نمونه تقلبی ندارد. هر جا که ارزانتر بفرشود برای خریدار خوب است.

یخچال دوقلو الکترواستیل

یخچال دوقلو الکترواستیل

یخچال فریزر دوقلو بهتر است یا ساید بای ساید؟

یخچال فریزر ساید بای ساید از نظر زیبایی بهتر از یخچال فریزر دوقلو است. ساید بای ساید دارای یخساز اتوماتیک است و برنامه جانبی برای سرمادهی بهتر دارد. یخچال فریزر دوقلوی ساده این ویزگی ها را ندارد اما یخچال فریزر الکترواستیل یخساز این کمبود را جبران کرده است. تنها تفاوتی که بین این دو وجود دارد این است که یخ در ساید از پدال روی درب می ریزد اما در یخچال دوقلو الکترواستیل در فریزر قرار دارد و باید درب فریزر باز شود.

قیمت یخچال رنزو

قیمت یخچال رنزو

یخچال ساید بای ساید حمل و نقل سختی دارد و باید خیلی در حمل و نقل مواظب بود اما در یخچال دوقلو به دلیل اینکه یخچال و فریزر دو دستگاه جداگانه ای است حمل و نقل آسان انجام می گیرد و احتمال آسیب دیدن کمتر است. قیمت یخچال فریزر دوقلوی الکترواستیل یخساز نسبت به ساید ارزانتر است و حجم آن دو برابر ساید الکترواستیل است.

راههای ارتباطی با ما

اطلاعات تماس الکترواستیل

 

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *